• Uśmiechnij się!
  • :) :) :) :) :) :) :)
  • (: (: (: (: (: (: (:
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przenoszenie ikonek z menu na głowny pulpit
#1
Witam, chciałbym się zapytać czy można, np jak w androidzie przenieść ikonki z menu na pulpit. Bądź chociaż zaznaczyć tą aplikacje jako widget i wtedy ją przenieść tam.
 
Odpowiedz
#2
tez bym chciał się dowiedziec jak to zrobić a da się napewno bo widać na wielu screenach
 
Odpowiedz
#3
wiem ze można zamienic te 3 dolne na pulpicie (standardowo: klawiatura, kontakty, wiadomosci) wchodzisz w menu naciskasz w lewym gornym rogu znaczek od ustawienia menu i przytrzymujesz ikonke np. klawiatury i wsadzasz ja do menu a ta ktora cie interesuje w jej miejsce
 
Odpowiedz
#4
Tez mnie to interesuje , ale mam jeszcze inne pytanie .juz sporo aplikacji wgralem i robi sie tloczno ,zastanawiam sie czy mozna robic foldery w menu gluwnym wtedy muglbym to jakos posegregowac .Sam szukalem bezskutecznie
 
Odpowiedz
#5
(07-01-2011, 13:49)genek85 napisał(a): Tez mnie to interesuje , ale mam jeszcze inne pytanie .juz sporo aplikacji wgralem i robi sie tloczno ,zastanawiam sie czy mozna robic foldery w menu gluwnym wtedy muglbym to jakos posegregowac .Sam szukalem bezskutecznie

Na szczęście można na każdym panelu układać osobno aplikacje a nie trzeba się trzymać kolejności. Podziel sobie aplikacje na panele, osobno gry osobno apps itd.
 
Odpowiedz
#6
Ale te panele chyba niemożna dodawać w nieskończoność ? Ja już mam 5 a mam fioła na punkcie gier na mym telefonie wiec trochę tego będzie
 
Odpowiedz
#7
No więc powtarzam moje pytanie, bo wciąz nie dostałem odpowiedzi. Chciałbym dajmy na to jakąs gre dać na pulpti głowny, bądź ikonke z muzyką itd.
 
Odpowiedz
#8
Jest takie coś możliwe, tylko musisz tą aplikację przerobić na widget.
Pomogłem, pobrałeś? PodziękujBig Grin


[Obrazek: bada4jwwwprzeklejpl.jpg]
[Obrazek: 43851.jpg]
[Obrazek: 1370514521.png]
 
Odpowiedz
#9
Szkoda ze sie tak nie normalnie przenosic;/. A jak wgl sie przerabia na widget? I jeszcze jedno pytanie. Jak ściągam np. gry w postaci pliku app(jakoś tak) i wrzucam na komórke ze komputera, to na wave nie moge tej aplikacji otworzyc. Jest jakis pogram, który te pliki w .app instaluje?
 
Odpowiedz
#10
Odnośnie tworzenia widgetów, to zapraszam do tego tematu:
http://samsungbadaos.pl/Jak-tworzyc-widgety

Gry ściągnięte jako .app instalujesz przy pomocy programu Kies. Plik umieszczasz w folderze domyślnym, tj.:
Cytat:C:\Documents and Settings\Nazwa Użytkownika\Moje dokumenty\samsung\Kies\Download\Applications
Następnie podpinasz telefon do komputera. Tryb połączenia "Samsung Kies". W programie wybierasz: SamsungApps -> Moje pobrane -> Załączasz interesujący Cię plik -> Instaluj, i to wszystko.
[Obrazek: censored.png]
 
Odpowiedz
#11
A ja nie mam w dokumentach folderu samsung/kies... Mam zainstalować coś czy jak?
 
Odpowiedz
#12
To dziwne, że takiego czegoś nie masz. Czy uruchamiasz Kies z własnego konta użytkownika? Jeśli jako administrator to dane foldery samsung/kies.. znajdują się w dokumentach konta administracyjnego.

UWAGA!
Pliki żeby tam były musisz najpierw je pobrać przez samsung kies. Smile
[Obrazek: 14568e76ec678c83d1c0.jpg]

[Obrazek: 9295.jpg]
[Obrazek: 33642.png]
 
Odpowiedz
  
Przeglądają: 1 gości