• Uśmiechnij się!
  • :) :) :) :) :) :) :)
  • (: (: (: (: (: (: (:
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promocje abonamentowe dla nowych klientów
#1
Od 5. czerwca dostępne będą nowe promocje T-Mobile dla klientów podpisujących nową umowę lub przenoszących numer do sieci T-Mobile.

Podstawowa oferta z telefonem Zawsze w kontakcie zawiera duże pakiety minut do wszystkich sieci, nielimitowane rozmowy w T-Mobile na 3 miesiące (taryfy do 49 zł), 6 miesięcy (taryfy do 99 zł) lub na cały okres umowy (taryfy w cenie 149 - 299 zł). Oprócz tego w taryfach od 99 zł liczyć możemy też na darmowy pakiet internetowy.

[Obrazek: vl203_Snap_2011.png]

Oferta specjalna Zawsze w kontakcie. Specjalne warunki przeznaczona jest dla obecnych abonentów T-Mobile, abonentów przenoszących numer od innego operatora, oraz pracowników firm wyznaczonych przez operatora. Oprócz warunków zawartych w ofercie podstawowej, klienci liczyć mogą na 50% upustu na abonament przez pierwsze trzy miesiące trwania umowy.

[Obrazek: ot347_Snap_2011.png]

Oferta główna bez telefonu przeznaczona jest dla abonentów, którzy nie potrzebują nowego telefonu i dużo rozmawiają lub SMS-ują z numerami T-Mobile. Do wyboru klienci otrzymują taryfy Rodzina 60 za 39 zł i Rodzina 80 za 49 zł. W ramach promocji w pierwszym z wariantów dołożone są na cały okres umowy nielimitowane połączenia wewnątrz T-Mobile, a w wariancie wyższym również SMS-y do T-Mobile i pakiet Internet Non-Stop 100 MB.

[Obrazek: xx481_Snap_2011.png]

W ramach oferty bez telefonu opartej na taryfach Rodzinnych dostępne są też warianty Rodzina 20 i Rodzina 40 z obniżonym abonamentem i usługą Sieć Rodzinna w promocyjnej cenie.

[Obrazek: ye464_Snap_2011.png]


Oprócz tego klienci mogą aktywować usługę Wszędzie rozmawiaj. Minuty z pakietu wymienialne w roamingu (w strefie roamingowej 1A) na połączenia wychodzące, przychodzące, SMS-y wychodzące, MMS-y wychodzące i przychodzące oraz na połączenia międzynarodowe. Pakiet dostępny jest dla Abonentów z taryfą Nowa Era i Rodzina - miesięcznie aktywować można maksymalnie trzy takie pakiety.

[Obrazek: mc387_Snap_2011.png]

Na koniec prezentujemy zmiany w cenniku telefonów komórkowych, które będą obowiązywać od 5. czerwca:

[Obrazek: ye728_Snap_2011.png]


źródło: Telepolis
T-Mobile: oferta przedłużeniowa w taryfach Mix

W ramach odświeżonej oferty przedłużeniowej klienci taryf Mix będą mogli uzyskać 10 zł rabatu na usługę Zawsze rozmawiaj, podwojone 4 pierwsze doładowania lub ofertę z telefonem - w tym z HTC Wildfire S.

W ramach promocji Zawsze rozmawiaj w Mix na liczbę doładowań podpisując umowę na Mix 50 (24 doładowania) klient otrzymuje 10 zł rabatu na usługę Zawsze Rozmawiaj (39 zł zamiast 49 zł). Usługa pozwala na wykonywanie dowolnej ilości połączeń z numerami T-Mobile w kraju i na świecie. Zamiast tego można też wybrać w Mix 50 umowę na 18 doładowań, z podwojoną w ramach bonusu kwotą 4 pierwszych doładowań.

W ofercie Mix na czas z taryfą Fon na 24 lub 36 mies. obowiązuje dotychczasowy cennik telefonów, nie zmieniają się też ogólne warunki oferty.

Niższych cen telefonów szukać można natomiast w ofercie Mix na liczbę doładowań - w wariantach doładowań 25 i 50 zł, przy wszystkich opcjach ilości zadeklarowanych doładowań. Obniżki cen telefonów oraz ceny nowego modelu - HTC Wildfire S - przedstawia poniższa tabela:

[Obrazek: bz240_t-mobile-mix-przedluzenie-1.jpg]


źródło: Telepolis
[Obrazek: oz382_723199498.png]
 
Odpowiedz
#2
Zastanawia mnie jedno.
Po kiego grzyba dodatkowo płatna "sieć rodzinna" skoro są "nielimitowane rozmowy w sieci"?
[Obrazek: badaOs.jpg][Obrazek: 883092yr5.gif]
 
Odpowiedz
#3
T-Mobile: oferta przedłużeniowa w taryfach abonamentowych


W ramach odświeżonej oferty przedłużeniowej klienci taryf abonamentowych będą mogli skorzystać od 5. czerwca z szeregu nowych bonusów przyznawanych przez T-Mobile. Przy okazji zmiany brandu spadną ceny wielu modeli telefonów, a w cennikach pojawią się HTC Wildfire S i LG P970 Swift Black.

Oferta z telefonem Zawsze w kontakcie to pierwszy z 5 wariantów umów przedłużeniowych. Klienci otrzymują duże pakiety minut do wszystkich sieci, nielimitowane rozmowy w T-Mobile na 3 miesiące (taryfy do 49 zł), 6 miesięcy (taryfy do 99 zł) lub na cały okres umowy (taryfy w cenie 149 - 299 zł). Oprócz tego na klientów czekają usługi dodatkowe w promocyjnych cenach (Sieć Rodzinna, Wybrane osoby), a w taryfach o 99 zł liczyć możemy też na darmowy pakiet internetowy. Minuty do wszystkich w taryfie Rodzina 330 wymienialne na połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych oraz na nr komórkowe i stacjonarne w UE.

[Obrazek: em7655_t-mobile-abonament-przedluzenie-1.jpg]

Oferta Multimedialna zakłada duże pakiety internetowe przyznawane bezpłatnie we wszystkich taryfach. Do tego telefony oferowane w tej promocji będą nawet o 300 zł tańsze niż w ofercie standardowej.

[Obrazek: lu7988_t-mobile-abonament-przedluzenie-2.jpg]

Możliwe jest też wybranie oferty głównej bez telefonu, gdzie umowa podpisywana jest na 18 miesięcy. Do wyboru klienci otrzymują taryfy Rodzina 60 za 39 zł i Rodzina 80 za 49 zł. W ramach promocji w pierwszym z wariantów dołożone są na cały okres umowy nielimitowane połączenia wewnątrz T-Mobile, a w wariancie wyższym również SMS-y do T-Mobile i pakiet Internet Non-Stop 100 MB.

[Obrazek: og9477_t-mobile-abonament-przedluzenie-3.jpg]

Oferta bez telefonu na taryfach Rodzinnych - klient otrzymuje tańszy abonament i nielimitowane rozmowy w T-Mobile na okres 3 do 6 miesięcy, a do tego usługę Sieć Rodzinna w promocyjnej cenie. Oferta dostępna w 2 wariantach. Na 6 miesięcy przed datą zakończenia umowy, do momentu pojawienia się oferty z wymianą telefonu wygląda następująco:

[Obrazek: cb6397_t-mobile-abonament-przedluzenie-4.jpg]

A w zmodyfikowanym wariancie, gdy na koncie klienta pojawi się już opcja przedłużenia umowy z telefonem, wygląda tak:

[Obrazek: ps3148_t-mobile-abonament-przedluzenie-5.jpg]

Oprócz tego klienci mogą przedłużyć swoją umowę wybierając wariant Tak tanio jak w kraju z usługą Wszędzie rozmawiaj. Minuty z pakietu wymienialne w roamingu (w strefie roamingowej 1A) na połączenia wychodzące, przychodzące, SMS-y wychodzące, MMS-y wychodzące i przychodzące oraz na połączenia międzynarodowe. Pakiet dostępny jest dla Abonentów z taryfą Nowa Era i Rodzina.

[Obrazek: gk3942_t-mobile-abonament-przedluzenie-6.jpg]

Na deser prezentujemy zmiany w cenniku telefonów komórkowych, które będą obowiązywać od 5. czerwca (w taryfie Multimedialnej dostępne są dodatkowe rabaty):

[Obrazek: lu2765_t-mobile-abonament-przedluzenie-7.jpg]


źródło: Telepolis
[Obrazek: oz382_723199498.png]
 
Odpowiedz
#4
Wszystko mi się już popierdzieliło. Tutaj:
[Obrazek: ms919_t-mobile-konferencja_1.jpg]
Jest co innego, tam co innego...
[Obrazek: censored.png]
 
Odpowiedz
#5
(03-06-2011, 14:56)Bonzo napisał(a): Zastanawia mnie jedno.
Po kiego grzyba dodatkowo płatna "sieć rodzinna" skoro są "nielimitowane rozmowy w sieci"?

Myślę że to są warianty do wyboru ja mam sieć Rodzinną na jeden rok w promocji,ale normalnie to się płaci 9zł miesięcznie, ale nie wiem jak jest w pakiecie nielimitowane rozmowy w sieci, ile się za to płaci i na jaki okres jest
[Obrazek: oz382_723199498.png]
 
Odpowiedz
  
Przeglądają: 1 gości